Положення про проведення кубку Сарненського району з волейболу серед чоловіків сезону 2018 року

Після річної паузи «Олімп» знову на вершині.

Завершилися змагання у кубку Сарненського району з волейболу. За  головний трофей боролися 16 команд району. Команди були поділені на чотири групи за географічним принципом, де у фінал виходили по дві найкращі команди.

Так у фіналі в першій групі фінального етапу, проявивши характер та волю до перемоги, немовицький «Сокіл» переміг кричильський «Колос» 2-0, а «Нива» с. Велике Вербче здолала «Старт» с.Любиковичі 2-0. У вирішальній грі цієї групи молоді великовербченські волейболісти, виклавшись на повну силу, завдали поразки немовицькій команді 2-0 та вийшли у фінал.

У другій групі одразу зустрілися чемпіон та срібний призер чемпіонату міські колективи «Олімп» та «Фаворит». Завдяки хорошій грі та стабільності складу «Олімп» завдав поразки минулорічному володарю кубку «Фавориту» 2-0, а «Случ» с.Тинне здолав опір «Полісся» с.Карпилівка 2-0. За вихід у фінал «Олімп» переграв «Случ» 2-0.

У фіналі зустрілися принципові суперники, які постійно демонструють видовищний волейбол – команди «Олімп» та «Нива». Продемонструвавши потужну гру міський клуб знову виборює кубок району. Таких результатів команда досягла завдяки наполегливій праці спортсменів та їхнього тренера Миколу Маркова.

А перед початком фіналу відбулося нагородження грамотами, медалями та кубками переможців та призерів чемпіонату району з волейболу сезону 2017-2018 року серед команд першої та другої ліг.В першій лізі чемпіоном району став «Фаворит» м.Сарни, срібний призер - «Олімп» м.Сарни, бронзовий - «Случ» с.Тинне. В другій лізі чемпіоном став «Маяк» с.Зносичі, другий «Горинь» смт.Степань, третій «Старт» с.Любиковичі.