Завершився волейбольний сезон 2014-2015 років

29 березня 2015 року

Перед початком районного турніру «Кубок закриття волейбольного сезону 2014 – 2015 років» виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Ярослав Яковчук та голова районної федерації волейболу Олександр Бурячинський привітали всі команди із вдалим закінченням сезону, подякували за хороші та видовищні ігри та побажали успіху у наступних змаганнях.

Після цього було відзначено переможців та призерів ХІІ чемпіонату району з волейболу серед команд першої та другої ліг. Переможці та призери в обох лігах були нагороджені грамотами, медалями та кубком. Хочеться нагадати, що в другій лізі третє місце посіла команда «Полісся» Карпилівка, друге місце – волейбольний колектив з Малого Вербче, а переможцем став коростській «Темп». У першій лізі трійку призерів замкнув міський клуб «Олімп», срібні нагороди дісталися минулорічному переможцю «Нива» Велике Вербче, а чемпіонські нагороди отримав «Фаворит» Сарни.

Крім того було відзначено грамотами та призами кращих гравців сезону по номінаціях. Кращим молодим гравцем визначено Шкодича Михайла з педагогічного коледжу, кращим розігруючим став другий рік поспіль Бойко Тарас з «Фаворита», з команди «Нива» Велике Вербче кращим захисником став Хрящевський Роман, а Гольонко Андрій став кращим нападаючим, кращим гравцем став Малаш Костянтин, а кращим тренером визначено Маркова Миколу обидва «Олімп» Сарни. Кращими суддями стали Олег Зіневич, Петро Антончик та Володимир Козловський, а районний ліцей «Лідер» визнаний кращою спортивною залою районних змагань.

Після нагородження на волейбольних майданчиках почалися запеклі ігри за останній кубок цього сезону. Позмагатися за кубок з’їхалося 8 колективів з району. Згідно жеребкування команди сформували 2 групи та за олімпійською системою визначали фіналістів.

В першій групі у спортивній залі педагогічного коледжу «Колос» Кричильськ доклавши чималих зусиль переграв студентів педагогічного коледжу 2-1, в другій грі сліпий жереб звів вже на ранній стадії два колективи, які демонструють неперевершений волейбол - «Ниву» та «Фаворит». Повертаючись трішки назад хочеться зазначити, що в цьому сезоні попередні дві гри були за великовербченськими волейболістами, а в цій грі «Фаворит» провівши гру на одному диханні переграв колектив Анатолія Колоса 2-0. За вихід у фінал «Фаворит» знову здобув перемогу здолавши «Колос» Кричильськ 2-0. Отож, першим фіналістом став «Фаворит».

У районному ліцеї «Лідер» показавши хорошу гру «Сокіл» Немовичі переграв «Темп» Корост 2-0, а «Олімп» м. Сарни продемонстрував майстер клас юнакам комплексної ДЮСШ «Колос» перемігши 2-0, а в очній зустрічі «Олімп», проявивши характер, переграв «Сокіл» 2-0 та вийшов до фіналу.

У фіналі підопічні Сергія Івашина гравці команди «Фаворит», демонструючи видовищний волейбол, здолали команду «Олімп» з рахунком 2-0 та забрали третій трофей сезону.